У Києві на капітальний ремонт сходів в одному з парків хотіли витратити до майже п'яти мільйонів гривень. Він розташований у Печерському районі. Замовником виступило комунальне об'єднання "Київзеленбуд".

Відповідні дані розміщено на сайті публічних закупівель Prozorro. В рамках капремонту сходів у парку "Вічна слава" хотіли демонтувати старі плити на сходах, укласти нові дорожні плити, облаштувати дощову каналізацію. Крім цього, планували демонтувати покриття із гранітних плит. Для цього треба було розібрати блоки та колони. Роботи мали провести до 31 грудня 2023 року. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 3 серпня.

Переможець тендеру та його скасування

Переможцем тендеру стала компанія "Укрглобалбуд", яка спеціалізується на будівництві мостів і тунелів. Її заснували у 2018 році. Керівником ТОВ "Укрглобалбуд" є Руслан Рудомина з Києва. Фірма надавала послуги "Київзеленбуду" та комунальному підприємству "Екополіс" Херсонської міської ради" У період з 2021 року по 2023 року компанія уклала договорів на 28,7 мільйона гривень.

"Після попереднього аналізу існуючої проєктно-кошторисної документації по об'єкту будівництва, яку розробили у 2016 році, нами (Укрглобалбуд) було встановлено, що частина технологічних рішень, передбачених проєктною документацією не може бути реалізовано в рамках існуючого проєкту, а сама проєктно-кошторисна документація підлягає коригуванню. Зокрема, після ознайомлення з об'єктом будівництва встановлено, що для виконання робіт із буріння паль для укріплення схилу для захисту існуючого ландшафту в охоронній зоні, необхідно виконати додаткові роботи з підготовки тимчасової дороги та майданчику для будівельної техніки. Крім того, враховуючи що з моменту розробки проєктно-кошторисної документації по об'єкту будівництва пройшло понад 7 років, а також зважаючи на переміщення (зсув) ґрунтових мас та зміну кривої схилу, існує необхідність в актуалізації геологічних вишукувань по об'єкту будівництва для формування коректного обсягу виконання будівельних та протизсувних робіт. Через об'єктивні обставини, які не залежать від підрядної організації. ТОВ "Укрглобалбуд" повідомляє про відмову віл укладення договору на закупівлю по об'єкту "Капітальний ремонт сходів в парку "Вічна слава" у Печерському районі"

Раніше Хрещатик писав про те , що Київзеленбуд витратить на ремонт сходів у парку "Вічної слави" 5 млн грн