Народний депутат Мустафа Найєм хоче працювати у виконавчій владі.

“Я дуже хочу працювати у виконавчій владі, де в тебе є дуже чітка зона відповідальності, дуже чітка зона повноважень і ти можеш їх реалізовувати”, сказав депутат в ефірі програми “Нині вже” на Громадському.

Перша сфера, в якій він готовий працювати, стосується Національної поліції і продовження її реформування.

“Зрозуміло, що це Міністерство внутрішніх справ, це відповідальність цього органу. Це може бути різний рівень політичний або виконавчий”, сказав Найєм.

Друга сфера стосується сходу України.

“Мене турбує доля людей, які там проживають, і доля переселенців, і людей на прифронтовій зоні. І головне що буде після деокупації?”, зауважив депутат.

Він вважає, що за 5 років держава не сформулювала, що є перемогою у питання війни на сході.

“Вигнати росіян? Чи ми можемо 3 мільйони людей або 2,5 внести в наше політичне поле? Уявіть, що на виборах голосували б 2 мільйони людей, які були 5 років під російською пропагандою. В якій би ми бік повернули? Що з цими людьми робити? Хто з ними говорить? Хто доносить думку, що після деокупації не буде там чистки з одного боку, а з іншого не буде повної амністії”, наголосив Найєм.

Він додав, що не знає, як буде працювати в майбутньому або допомагатиме якомусь органу, або “візьме відповідальність на себе за конкретну роботу”.

Раніше Найєм оголосив, що не буде балотуватися в Раду на дострокових парламентських виборах.