“Живий ланцюг соборності” 22 січня 2022 року буде утворено в 15-й раз.

Про це, як пише “Київ Медіа”, повідомили у Facebook-групі події.

У повідомленні зазначили, що 22 січня 2022 року відбудеться 15-тий Живий Ланцюг Соборності на мосту Патона. Захід передбачає цілу низку цкавих активностей, родзинкою традиційно стане 30-метровий державний прапор, який утворять учасники акції.

Збір учасників починається о 9:30 біля двох локацій:

на лівому березі біля останньої перед мостом Патона зупинки громадського транспорту, найближча до неї станція метро “Лівобережна”;
на правому березі біля колоннади при вході на міст Патона, найближча до неї станція метро “Дружби народів”.
Організатори зауважили, що усім охочим учасникам волонтери будуть розфарбовувати обличчя в кольорах державного прапора. Після акції відбудеться конкурс із визначенням трьох переможців із найкреативнішим та найсимпатичнішим малюнком на обличчі, котрим будуть вручені призи.

Так, 0 10:00 колони учасників почнуть рухатися одна назустріч одній по північній пішохідній частині мосту Патона. Кожна колона нестиме свою частину 30-метрового прапору (синю або жовту). Посередині мосту обидві колони зустрінуться та символічно об’єднають лівий та правий береги Дніпра, Схід та Захід України. Також буде утворено єдиний 30-метровий прапор України.

Після об’єднання учасники акції спільно виконають гімн України, а також вшанують хвилиною мовчання пам’ять Героя України, Сергія Нігояна, що був убитий 22 січня 2014 року, та всіх борців, що поклали своє життя за Українську Державу, запаливши свічки.

Організовують захід громадська спілка “Центр національно-патріотичного виховання” та братство козацького бойового Звичаю «Спас».

До слова, Живий ланцюг Соборності — щорічна акція, що присвячена Дню Соборності України та річниці з дня проголошення Незалежності України. Учасники акції символічно об’єднують береги Дніпра «живим ланцюгом» на мосту Патона в Києві, рухаючись назустріч двома колонами — з лівого берега (символізує Українську Народу Республіку) та з правого берега (символізує Західно-Українську Народну Республіку).

Акція є неполітичною, тому не допускається наявність жодної партійної або іншої символіки, лише прапори України.