Так, під час онлайн прес-конференції 2 квітня мер Києва Віталій Кличко заявив, що міська влада моніторить ситуацію з цінами на продукти першої необхідності в магазинах і супермаркетах столиці. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news.

Він нагадав, що обласне відділення Антимонопольного комітету порушило справу проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж Києва за фактом суттєвого подорожчання продуктів в них.

Кличко зазначив, що звернувся до Уряду та АМКУ через зростання цін на продукти та товари першої необхідності.

«Щойно запровадили обмежувальні заходи, мешканці міста створили ажіотаж у магазинах. Скуповували все – продукти харчування, туалетний папір, дезінфікуючі засоби. Користуючись шаленим попитом, магазини та супермаркети підняли ціни на ці товари. Ми звернулися до уряду щодо контролю над цінами і до Антимонопольного комітету України. Київське обласне відділення Антимонопольного комітету вже порушило справу проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж Києва за фактом суттєвого подорожчання продуктів. Також і ми, і фахівці Антимонопольного комітету моніторимо ситуацію», – сказав Кличко.

Мер Києва зазначив, що за останні кілька днів ціни на основні продукти в торгових мережах столиці вирівнялись, не зростають, а на деякі товари ціни навіть знизились.

Також Кличко звернувся до киян інформувати відповідні органи про зростання цін в торгових мережах.

«Закликаю киян. Якщо побачите, що магазини знову почнуть піднімати ціни на товари першої необхідності, – одразу повідомляйте або на Контактний центр столиці 15-51, або – на гарячу лінію Антимонопольного комітету України», – сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, в АМКУ зазначили, що в магазинах Києва знизились ціни на продукти.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал  – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

АМКУ відкрив справу за фактом подорожчання продуктів у Києві

Попри дозвіл МОЗ в Києві ринки не відкриватимуть: Кличко