Виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський заявив про те, що міська влада відстоюватиме пішохідну зону на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу КМДА.

«Розпорядження КМДА про обмеження руху транспорту на вулиці Сагайдачного та Контрактової площі та створення пішохідної зони, яке було прийнято більше двох років, продемонструвало, що таке рішення правильне. Кияни та гості міста задоволені режимом роботи Контрактової площі і вулиці Сагайдачного у пішохідному форматі. Позов про скасування розпорядження КМДА подали шість людей. У рішенні Окружного адміністративного суду, про яке ми вчора дізналися із засобів масової інформації, йдеться про порушення прав цих осіб і створення їм якихось перешкод. Ми не розуміємо, про які перешкоди для шести людей йдеться, і не відмовляємося від прийнятого раніше розпорядження», – зазначив Валентин Мондриївський.

Крім того, чиновник наголосив, що міська влада працюватиме над тим, щоби територія центральної частини міста розвивалась, над покращенням її туристичної привабливості для створення комфортних умов відпочинку киян та гостей столиці.

«Наступного тижня можна буде подивитися, як відновлено вул. Покровську, Андріївський узвіз. Алея Художників, Володимирська гірка, Контрактова площа – це все територія великої туристичної зони. Ми працюємо над тим, щоб наступного року розпочати реконструкцію Контрактової площі та Сагайдачного і зробити це місце ще більш привабливим», – додав Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, окружний адмінсуд Києва вирішив скасувати пішохідну зону на Контрактовій площі та на вулиці Сагайдачного.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

В Києві не дозволять підвищувати тарифи на холодну воду: КМДА

Кінотеатр Краків перетворюють на сучасний культурний центр: КМДА