В Одесі люди відгукнулись на ситуацію з родиною дитини-інваліда. Як з`ясувалась, хлопчику разом із батьком та мамою, теж інвалідом, прийшлось жити у парку після того, як їхню родину виселили з власного помешкання.

Про ситуацію із хлопчиком, якому приходилось робити уроки прямо не землі та спати серед сміття у парку, розповів у своєму Facebook заступник начальника відділу ювенальної превенції управління регіонального главку Національної поліції Дмитро Ревун. Про це повідомляє сайт Хрещатик.News.

«Ненавиджу систему, ненавиджу усім серцем, хоча є одним з гвинтиків в ній.

Усе це лайно, що відбувається щодня з дітьми, іноді зовсім на голову не налазить.

Кожен нормальний батько думає про блага для своєї дитини і ось я йду купувати безконтактний санитайзер в клас синові, а одночасно з цим десь хлопчак того ж віку, що і моя дитина, разом зі своїми батьками, третій день спить просто неба, в парку, забившись в кут під огорожею.

Серед куп екскрементів бездомних, у пня на якому лежить кинута ким-то іконка, де розкидані шприци і порожні конвалюты від наркотичних медикаментів, дитина з інвалідністю грає з котом, не відходячи від мами, яка теж має інвалідність.

21 століття, століття технологій, коли людина готується до підкорення Марса, створює квантовий комп’ютер, в “європейській” державі 9-річний хлопчак спить на землі, розкладаючи свої шкільні зошити на камені.

Його батько – сирота, якого нічим не нагородила доля, а суспільство і держава нічим йому не допомогли. Як і багато з числа сиріт, батько дитини, залишився за бортом і припускався помилки, багато помилок, за які розплачується не лише він сам. Втративши тимчасове житло і роботу, їх сім’я пішла жити в парк, прямо навпроти свого дому…

Залишити дитину в парку неможливо, не можна з ряду причин, про що ми чесно повідомляємо батьків і дитину. Батько починає плакати… Дивлячись на нього, плаче дитина і мати, яка сама крізь сльози заспокоює дитину, а я стою і почуваю себе безпорадним катом.

У малюка почали трястися руки, він притиснувшись до батька запитав “Ви мене що не закриєте в клітку”? – для мене це удар прямо в серці, я не можу представити, що відчуває дитина, раз ставить таке питання.

Довелося говорити з дитиною, детально пояснюючи йому процедуру, по якій його спочатку направлять в лікарню, а потім в центр соціально-психологічної реабілітації дітей. До розмови підключилися його мама і папа, які пояснили дитині, що його ніхто не залишить і що йому буде краще в центрі, ніж з ними в парку.

Дивлячись на дитину, я розумію, що він справжнісінький чоловік, який зрозумів що відбувається і узяв себе в руки, наскільки це можливо. А дивлячись на його несамовите прощання з мамою і папою, я розумію наскільки все запущено в нашому суспільстві… Ми винні перед цими дітьми, і немає людини на усій планеті, яка змогла б пояснити дитині чому він не має бути з рідними людьми. Після розмов, перед дорогою в лікарню малюк став посміхатися, відчувши упевненість, сказав, що точно не боїться, тому що буде зв’язок з батьками по телефону…

Хочу сказати велике спасибі людині, що повідомив мене про цю ситуацію в Facebook, Вам вдячні і батьки цієї дитини, вони назвали вас “небайдужою” людиною.

Популярні новини зараз

Вночі у Києві побили автівки, серед яких є авто військових - соцмережі

Новим ректором Київського політехнічного інституту обрано Анатолія Мельниченка

Став відомий рейтинг найсильніших та найслабших шкіл Києва за результатами НМТ 2023

Максим Кріппа та казино "Вулкан". Як партнер російського олігарха скуповує українські ЗМІ

Показати ще

Зараз планую, чим можу допомогти цій сім’ї, окрім своїх прямих функціональних завдань», – написав Ревун.

Він додав, що батьків хлопчика також відвезуть на медичний огляд: “трохи приведемо їх в порядок у фізичному і моральному плані і заразом обговоримо з ними конкретні плани”.

На подію відгукнулись небайдужі люди та запропонували варіанти того, як можна допомогти хлопчику та його родині.

Поступили пропозиції працевлаштувати батька хлопчика, надати житло та допомогти з грошима, щоб сім’я скоріше отримала можливість знову возз’єднатися.

Нагадаємо,   у Києві створили путівник для безхатьків

Читайте також:

Що буде з київськими безхатченками під час посилення карантину

На Позняках комунальники знесли сміттєвий табір безхатченків