Київ під сумнівом: пів України не готово до послаблення карантину

22 травня Кабмін анонсував перехід до адаптивного карантину із значними послабленнями. Проте 12 регіонів не готові до зняття обмежень.

22 травня Кабмін анонсував перехід до адаптивного карантину із значними послабленнями. Він триватиме до 22 червня. Проте 12 регіонів не готові до зняття обмежень. Про це повідомляє Хрещатик.News з посиланням на пресслужбу МОЗ.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

Міністерство охорони здоров’я оцінило епідеміологічну ситуацію в країні за кількістю хворих, завантаженістю ліжко-місць у лікарнях та охопленістю населення тестуванням .

За даними МОЗ, не готові до послаблень наступні області: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, Закарпатська і Київська. Київ також входить до переліку, де знімати карантинні обмеження не доцільно і небезпечно, за думкою міністерства. Станом на 22 травня в Києві коронавірусну хворобу виявили ще у 47 киян.

Фото: пресслужба МОЗ

Нагадаємо, з 25 травня в Києві мали відкрити метро. Але з огляду на думку МОЗ, термін запуску підземки може бути відтермінованим.

Долучайтесь до нашого телеграм каналу – читайте актуальні новини Києва!

Читайте також:

Степанов пояснив, як будуть проводити масове тестування на коронавірус (відео)

З 22 травня Уряд послаблює карантин: що дозволено (інфографіка)

Кличко розповів, що відкриється в Києві після 22 травня

 

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі