Російські окупанти примусово мобілізували чоловіків з “ЛНР” та відправили їх на фронт. Чоловіки збунтувалися проти росіян та заявили, що не повернуться на війну і поїдуть додому.

Про це пише “Главред”.

Відео вже розлетілось у Мережі.

Мобілізовані заявили, що не повернуться на фронт навіть якщо їх почнуть розстрілювати. Дехто з них поскаржився, що частина чоловіків була забрала насильно на фронт просто з вулиці. Інші казали, що вони добровольці, тому можуть поїхати додому, якщо захочуть.

На кадрах всі вони стоять у російській військовій формі із символікою “Z” та з прапором РФ на шевронах.

“І це все називається “добровольці”, які самі прийшли служити. А навіщо, скажіть? Ви нас змушуєте, місяць, два дні вдома. Для чого це робити, якщо ми добровольці? Я калаш викинув. Все, пішов додому. Я нікому нічого не винен. Хоч розстрілюйте”, – кажуть мобілізовані.

Чоловіки поскаржились, що їх колону обстріляли і вони зазнали великих втрат. Також мобілізовані питають російське командування про те, навіщо на війну відправляли літніх людей.

Чоловіки також заявили про факти мародерства з боку “керівництва”. Командири фурами вивозили вкрадене майно, навіть автомобілі.