Зарано говорити про запуск у Києві опалювального сезону, адже для цього середньодобова температура повітря має становити менше ніж 8 градусів протягом трьох діб, повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.

Про це пише “Інтерфакс-Україна”.

“Щодо житлового фонду: нагадаю, що діють законодавчі норми. Опалювальний сезон розпочинаємо тоді, коли середньодобова температура повітря менше ніж 8 градусів протягом трьох діб. Тоді орган самоврядування має право розпочати опалювальний сезон. Ми плануємо дотримуватися цих норм і моніторити погоду за фактом. На сьогодні ми не маємо таких показників, тому говорити про початок опалювального сезону просто зараз зарано”, – повідомив Пантелєєв на брифінгу в середу.

Водночас, за його словами, житлові громади мають можливість отримати опалення вже зараз. “Для цього необхідно звернутися з необхідною заявою від ініціативної групи будівлі, яку підтримає більшість мешканців, тобто це підписи більше ніж половини мешканців. Копію такої заяви необхідно надіслати електронною поштою, яку можна знайти на сайті КМДА. Опалення в будинках підключатиметься за такими окремими заявками”, – сказав він.

Пантелєєв також зазначив, що на сьогодні в Києві є повна технічна готовність до початку опалювального сезону. “Всі регламентні роботи виконано, гідравлічні випробування також проведено, складено відповідні договори на енергоресурси, на газ”, – заявив він.