У додатку міських сервісів Kyiv Smart City з’явилась нова функція для водіїв. Відтепер повернути автомобіль можна за допомогою додатку у декілька кліків. Завдяки сервісу, який розроблено спільно з інспекцією з паркування, користувачі можуть більше не гаяти час у чергах у декількох інстанціях для того, щоб повернути автомобіль. Про це пише сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу КМДА та Департамент інформаційно-комунікаційних технологій.

Ця послуга буде доступна для киян, які внесли дані своєї автівки до профілю у застосунку. При евакуації автомобіля, на смартфон відправляється відповідне пуш-повідомлення, завдяки чому можна відразу почати процес повернення.

Так, у розділі «Евакуація» користувач може самостійно перевірити евакуйований його автомобіль чи ні. Для цього достатньо ввести номер автомобіля і почати пошук. Поки що функція доступна тільки для автівок, які евакуювала інспекція з паркування.

«Якщо автомобіль евакуйований інспекцією, користувач може відразу почати повернення автомобіля. Для цього потрібно вказати номер техпаспорта і завантажити його фото та фото водійських прав з обох сторін. Після цього водій може обрати дату, коли забере автомобіль, і сплатити штраф, суму за евакуацію та зберігання автомобіля на штрафмайданчику. Таким чином, процес повернення автомобілів стане в рази швидшим», – повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

Зазначається, що у новій версії додатку вхід здійснюється з використанням Face ID або Touch ID, якщо такі можливості налаштовані на смартфоні. Тож вхід у додаток став максимально зручним і безпечним.

Нагадаємо, Kyiv Smart City інформуватиме про перекриття доріг та зміни маршрутів транспорту

Читайте також:

Київводоканал запустив новий сервіс

Вивчення української онлайн: Мінкульт запустить безкоштовні курси