Верховний суд Австрії дозволив екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа у Сполучені Штати Америки. Про це повідомив журналіст Стефан Мелічар у Twitter.

“Верховний суд Австрії затвердив екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа у США. Остаточне рішення приймає міністр юстиції (Австрії. – Gazeta.ua)”, – ідеться в повідомленні.

Austrian Supreme Court approves extradition of Ukrainian oligarch Dmitry Firtash to the US. Final decision is to be made by the Minister of Justice. pic.twitter.com/r1zJHzysxZ

Рішенням суд не задовольнив апеляцію адвокатів, яку подали у грудні 2017-го.

Фірташа звинувачують у хабарі $18,5 млн індійським чиновникам за видобуток титанової руди, яку потім планували продавати в США. Тоді ж, за запитом Мін’юсту США, він був затриманий, проте незабаром звільнений з-під варти під рекордну заставу у 125 млн.

Ані олігарх, ані його адвокат рішення суду не коментували і залишили будівлю, пише “Радіо Свобода”

Раніше Суд ЄС дозволив Верховному суду Австрії продовжити розгляд справи українського олігарха Дмитра Фірташа. Цим рішенням відновив процес його екстрадиції у США.

Фірташа звинувачують, що дав хабар на суму майже $18,5 млн під час отримання ліцензії на видобуток титанової руди в Індії. Олігарху загрожує до 50 років тюрми та конфіскація всіх активів. У нього є понад 100 офшорних компаній.