29 жовтня 2019 року Верховна Рада прийняла за основу проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичній операції”. Про це повідомляє  Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Проект Закону за №2045-1 передбачає поширити соціальні пільги від держави на осіб, які отримають статус учасника бойових дій, та членів їх сімей.

«Проектом пропонується доповнити Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», додавши до переліку учасників бойових дій осіб, які у період до набрання чинності Законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”, добровільно захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і безпосередньо виконували бойові завдання антитерористичної операції в районах її проведення не менше ніж 30 календарних днів (незалежно від перерв), у взаємодії із Збройними Силами України, Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією, Національною гвардією України, Службою безпеки України та іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями та правоохоронними органами.

Крім того, законопроектом також пропонується поширити відповідні державні соціальні пільги та гарантії на цих осіб та членів їх сімей», – інформує пресслужба ВР.

Нагадаємо, Україна висунула вимоги безпеки на Донбасі

Читайте також:

Уряд зробив 6 січня вихідним

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про судову реформу: що змінюється

МОН затвердило зміни стандартів в спеціалізованих ліцеях