Прокуратурою міста Києва спільно зі слідчими столичної поліції за результатами проведення комплексу оперативних та негласних слідчих (розшукових) дій вдалося встановити особу, яка, за версією слідства, організувала замовне вбивство місцевого депутата в центрі Києва, в результаті якого загинув 3-річний хлопчик. Про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва.

Зазначається, що причетним до організації злочину слідство вважає 25-річного уродженця Російської Федерації, який залучив у якості виконавця 20-річного колишнього бійця АТО, що мав досвід участі у бойових діях, у тому числі у якості снайпера, та з яким він познайомився в зоні проведення ООС на території Донецької області.

Під час особистої зустрічі в одному з торгових центрів Києва, чоловік запропонував колишньому військовому вчинити вбивство депутата за грошову винагороду у розмірі 40 тис. доларів США, на що той погодився.

«Для реалізації плану організатор надав стрільцю інформацію про потерпілого, спосіб його життя, адреси проживання, роботи тощо, а також забезпечив його вогнепальною зброєю, транспортним засобом та профінансував інші витрати, у тому числі оренду гаража для зберігання знаряддя вбивства.

Свої інструкції щодо організації злочину чоловік надавав виконавцю у месенджері Telegram, а сам напередодні вчинення злочину виїхав за межі України для забезпечення алібі. У цей час виконавець разом з особою, яку він залучив у якості співучасника, самостійно визначив місце для здійснення вбивства – майданчик біля ресторану в центрі Києва, де постійно з’являвся потерпілий.

Увечері 1 грудня 2019 року, коли депутат разом з дружиною та 3-річним сином сіли в автомобіль, виконавець здійснив постріл, смертельно поранивши хлопчика», – йдеться в повідомленні.

Наразі прокуратура міста Києва погодила повідомлення про підозру 25-річному уродженцю Російської Федерації в організації вбивства на замовлення. Вирішується питання щодо оголошення його у міжнародний розшук.

Нагадаємо, Вбивство сина Соболєва: поліція провела слідчий експеримент

Читайте також:

Боєць АТО, снайпер: що відомо про людину, яка вбила сина Соболєва (відео)

Обстріл авто Соболєва: хто і за що намагався вбити депутата