Київська місцева прокуратура № 4 в судовому порядку вимагає повернути територіальній громаді міста Києва приміщення мезоніну вартістю понад 2,4 млн гривень, які незаконно вибули з комунальної власності. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу прокуратури міста Києва.

В прокуратурі повідомили, що в приміщенні будинку – пам’ятки архітектури місцевого значення – на вулиці Хорива у Подільському районі столиці, яке перебувало у комунальній власності міста, була художня майстерня.

«Однак, як встановлено у ході досудового розслідування, на підставі рішення Брянківського міського суду Луганської області, начебто ухваленого у 2011 році, право власності на вказані приміщення визнано за фізичною особою та відповідні відомості внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. При цьому уповноваженими органами Київської міської ради, як власника цього майна, рішення про їх відчуження на користь третіх осіб не приймалось», – йдеться в повідомленні.

З метою відновлення порушення прав киян, прокуратура столиці заявила позов про скасування державної реєстрації прав власності на приміщення по вулиці Хорива та повернення його містянам.

Зазначається, що у межах досудового розслідування встановлюються особи, причетні до незаконного відчуження комунального майна для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, в Шевченківському районі у культовій будівлі обвалились верхні балкони

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал  – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

Суд повернув державі землі в акваторії Канівського водосховища

Депутати повернули статус території зелених насаджень парку Протасів Яр