Депутат міськради в інтерв’ю виданню Big Kyiv розповів про проєкти, які планує реалізувати для міста найближчим часом, інформує Хрещатик.News

«Для мене зараз є три “реперні” об’єкти – садочок на Повітрофлотському, 40а, який мені обіцяли зробити, а я обіцяв своїм виборцям довести його до ладу. Солом’янський ландшафтний парк, який три роки тому розібрали й ніяк не можуть зібрати назад. І третій, по якому я з 14-го року писав звернення у всі департаменти – інфекційна клінічна лікарня №4 на Солом’янській, 17», – зазначив він.

Також Андрєєв додав, що необхідні гроші в бюджеті є, та натякнув, що може змінити політичну силу, в разі, якщо міська влада ігноруватиме потреби киян.

«Або третього числа на бюджетній сесії місто, в особі мера і голови фракції, виділяє гроші на ці три об’єкти… Гроші є, було б бажання. Це ж не на забаганки Андрєєва. Або я буду приймати серйозні рішення з приводу моїх подальших політичних дій. Але я не маю морального права йти з тими людьми, яким проблеми Солом’янського району чужі. Ось власне з цим я визначився і буду чекати», – резюмував депутат.

Нагадаємо, Депутат Київради Андрій Андрєєв звернувся до Кличка з проханням добудувати дитсадок на Солом’янці

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал   – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

Депутат Київради Андрій Андрєєв показав оновлений баскетбольний майданчик

Депутат Київради Андрій Андрєєв закликав підтримати проєкти Громадського бюджету

На Солом’янці урочисто відкрили мурал, присвячений льотчику Петру Франку