Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров привітав пасажира, який здійснив 10-мільйонну поїздку за допомогою е-квитка. Він зустрівся із власницею картки Світланою Кусняк та її сином Микитою, який і здійснив поїздку. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Пані Світлана та її син розповіли, що постійно користуються е-квитком та відслідковують поїздки у додатку Kyiv Smart City.

«Я придбала картку та одразу «прив’язала» її у додатку. Це дуже просто, адже я можу поповнювати е-квиток просто в телефоні. Крім того, я бачу всі поїздки, здійснені карткою», – розповіла Світлана.

Переважно вона пересувається містом на авто, а карткою здебільшого користується Микита:

«Щодня в середньому я здійснюю 4 поїздки у громадському транспорті. Дуже зручно розраховуватися карткою, адже в автобусі мені не треба шукати контролера, мати при собі готівку, купувати та компостувати квитки. Так само я не стою в чергах до кас у метро і можу зекономити час під час поїздки».

Зазначається, що в якості подарунків ювілейні пасажири отримали 100 безкоштовних поїздок на картку Kyiv Smart Card і подарунки від Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, КП «ГІОЦ», –  команди, що впроваджує електронний квиток Kyiv Smart City.

Нагадаємо, на 10-мільйонного пасажира е-квитка чекає винагорода

Читайте також:

У грудні 2019 стартує тестування е-квитків для школярів

Перехід на е-квиток у Києві з 1 листопада відкладається: жетони дійсні