Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 15 червня, поїхав із робочою поїздкою до Донецької області.

Так, президент повинен відвідати Маріуполь, де сьогодні відбудеться святкування в честь 5-ї річниці визволення міста від окупантів. Про це повідомляє прес-службу адміністрації президента.

У цей день тут традиційно влаштували військовий парад – від Грецької площі в бік Драмтеатру пліч-о-пліч пройшли бійці полку “Азов”, військової частини 3057, представники Нацполіціі і Держприкордонслужби України.

На Театральній площі відкрилися розважальні локації: виставка військової техніки, фотовиставка, інтерактивні тири, спортивні змагання, майстер-класи, ярмарок і фудкорт. Для малюків теж організована цікава програма – розважальні точки, аніматори і інше.

А о 18:00 на Театральній площі розпочнеться святковий концерт. На сцені виступлять Jerry Heil, Скрябін, Мотор’ролла, Tayanna, ТНМК.

Наприкінці травня президент України Володимир Зеленський відвідав позиції ЗСУ на Луганщині. Він здійснив першу робочу поїздку в Станицю Луганську і Щастя. Глава держави поговорив з бійцями про побутові умови, якість харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом.