Нова влада діє за принципом: якщо не можеш дати людям хліб, треба влаштувати видовище. Але згодом все одно треба буде показувати результати. Парадокс у тому, що обіцяні зміни неможливо втілити за рік, – переконаний політолог Сергій Таран. Про це він сказав в інтерв’ю журналу Країна.
“Виборці, які голосували за Зеленського, очікують швидких змін. Як у Гаррі Поттера: махнув чарівною паличкою, і все сталося. Він повинен показати зміни через рік-півтора. А їх не буде. Якщо не станеться дива, тоді у влади почнуться проблеми. Тому найближчим часом вони робитимуть те, що вміють професійно. Ми побачимо багато яскравих шоу: викриватимуть корупційні схеми, саджатимуть людей зі гучними іменами за ґрати. Це будуть а ля публічні страти часів французької революції чи сталінських показових судових процесів.
Влада діятиме за принципом: якщо не можеш дати людям хліб, треба влаштувати видовище. Але згодом все одно треба буде показувати результати. Парадокс у тому, що обіцяні зміни неможливо втілити за рік” – зазначає Сергій Таран.
ЧИТАТЕ ТАКОЖ: Грошова реформа: Зеленського просять змінити національну валюту України
Натомість, переконаний експерт, потрібно здійснювати реформи які вважаються непопулярними.
” Завершити реформи медицини, децентралізації, комунального господарства і земельного законодавства. Спочатку потрібно створити умови для розвитку економіки, а коли будуть гроші, виплачувати обіцяну соціалку. Та популісти роблять навпаки: спочатку обіцяють і роздають, а коли економіка починає страждати, йдуть з посади”.
Інтерв’ю з Сергієм Тараном читайте в журналі Країна.
Перед запуском ринку землі в Україні необхідно ухвалити законодавчу базу, яка захистить інтереси власників землі та інвесторів.
Про це заявив голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков.
“Треба спочатку ухвалити законодавчу базу, яка захистить інтереси всіх – від громадян-власників до зовнішніх чи внутрішніх інвесторів. І треба захистити національні інтереси та безпеку”, сказав він.
Разумков зазначив, що у команди є розуміння, що відбувається із землею в руках громадян. Утім, із землею в державній власності “дуже багато питань”.