Після скандалу, що розгорівся в мережі, на захист нардепа встали бійці Азова. Заслуги українського політика Сергія Тарути в підтримці українських воїнів у боротьбі з проросійськими окупантами на сході України – незаперечні. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян, повідомляє Politeka.

Напередодні в мережі стався галас через обмовку Сергія Тарути, коли той виступав у рідному регіоні і у звільненому роками раніше українськими бійцями Маріуполі.

Деякі з опонентів політика відразу ж “вчепилися” у випадково пророненное слово і спробували роздути скандал. Після інциденту на захист Сергія Тарути виступили українські воїни – зокрема екс-боєць і заступник командира відомого “Азова” Вадим Троян:

“Є хвиля, яку штучно розганяють ЗМІ, щодо виступу Тарути в Маріуполі. Зрозуміло, що вибори, і кому це вигідно. Ми відстояли Маріуполь разом з “Азовцями”, маріупольцями. Так нам багато чого вдалося, завдяки Таруті”, – написав Вадим Троян в мережі.

Екс-боєць “Азова” додав, що саме допомогу Сергія Тарути для полку була колосальною:

“Він власними коштами допомагав “Азову”, привозив інструкторів, брав участь в обороні і визволенні міста. Помилився у виступі, але це з кожним може трапитися. Але він не зраджував рідне місто і державу”, – підсумував Вадим Троян.

У партії “Основа” є стратегія, як усунути протистояння у владі. Це необхідно зробити на основі прийняття нового Суспільного договору і нової Конституції України, процедура прийняття якої визначена в законопроекті №3781. Інакше протистояння у владі буде загострюватися, а страждати буде народ, громадяни України, вважає Сергій Тарута. У підсумку українці будуть змушені виїжджати з України, а країна продовжить бідніти. У виграші ж залишаться Польща та інші європейські країни, куди масово прямують українські трудові мігранти, піднімаючи тим самим економіку цих країн.