За межею здорового глузду: Степанова обурило масове святкування Дня Одеси(фото)

Вчора, 2 вересня, в Одесі відзначили 226-ту річницю заснування міста. В центрі Одеси зібрався натовп людей без захисних масок, та зрозуміло, що ніякого збереження дистанції.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанова обурився тим, як проходило святкування дня Одеси 2 вересня. Про це він заявив на брифінгу, передає сайт Хрещатик.News.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

Максим Степанов підкреслив, що такі масові гуляння неприпустимі під час пандемії, тим більше враховуючи складну епідситуацію в місті.

“Вчора ввечері в мережу розмістили фото святкування дня міста в Одесі. Мені здається, те, що ми побачили, за межею здорового глузду. Звичайно, мешканці міста Одеса вони як звичайні люди довіряють міській владі, яка організовує ті чи інші заходи, думають, що усе це буде безпечно, йдуть на святкування.

У мене питання до міської влади. Я розумію, що ви усі знаходитися зараз у виборах, що ви усі живете зараз якимось виборчими процесами. Ну ви ж то точно знаєте, у якому стані зараз перебуває епідситуація у місті Одеса, ви ж точно знаєте, яка заповненість ліжок хворими на COVID-19, ви ж точно знаєте, яка кількість людей, яка помирає кожного дня від цієї хвороби, ви точно знаєте, що проведення таких заходів несе небезпеку здоров’ю і життю громадян.

Він додав, що за 1 вересня з 203 хворих в Одеській області на COVID-19, 131 людина – мешканці Одеси.

В Одеській області заповненість ліжок, відведених під лікування COVID-19, складає 66%.

«Які ще треба дати рекомендації, щоб зрозуміти, що такі масові заходи без дотримання жодних навіть теоретичних заходів безпеки будуть призводити до збільшення кількості хворих на COVID-19.

Тут не треба бути Вангою, щоб зрозуміти, що уже за декілька днів, тижнів ми побачимо ще більше зростання кількості хворих на COVID-19 в Одеській області і в місті Одеса”.

Міністр підкреслив, що підніме питання перед контролюючими органами щодо проведення подібних заходів.

Нагадаємо, вчора Київ і Україна знов побили добовий COVID-антирекорд

Читайте також:

На школярів очікують додаткові канікули під час місцевих виборів: Степанов

Скільки масок потрібно школяру на день: Степанов

фото:  suspilne.media

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі