Окупаційним військам Росії вдалося досягти певного просування в напрямку Кремінної Луганської області. Вони відновили частковий контроль над підступами до міста. Ймовірно, загарбники спробують взяти Куп’янськ Харківської області, оскільки там розташований великий логістичний вузол.

Про це заявили в розвідці Міністерства оборони Великобританії, пише “Главред”.

У зведенні розвідки Британії йдеться про те, що війська РФ місцями просунулися на Кремінському напрямку і частково повернули собі контроль над підступами до Кремінної на Луганщині. Бойові дії на ділянці Сватове – Кремінна на півночі регіону починаючи з березня значно посилилися. Схоже, ворог намагається відсунути лінію фронту до річки Оскол.

“Росія частково відновила контроль над безпосередніми підступами до міста Кремінна. Місцями Росія просунулася на кілька кілометрів. Російське командування, ймовірно, намагається розширити зону безпеки на Захід від оборонних ліній, які вони підготували вздовж височини, і включити природну перешкоду річки Оскіл”, – зазначено в повідомленні.

Крім того, в британському Міноборони вважають, що російські війська спробують захопити Куп’янськ на Харківщині. Місто важливе для окупантів, оскільки це великий логістичний вузол.

Загалом, ворог на північному сході концентрується на оборонних діях.

“Оперативно наміри Росії на північному сході, ймовірно, залишаються оборонними. Командувачі, ймовірно, побоюються, що це один із секторів, де Україна може спробувати провести великі наступальні операції”, – підкреслили в британській розвідці.