Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук показав спонсорів виборчої кампанії.

Про це він повідомив у Facebook.

Донорами він назвав інвестбанкіра, спеціаліста Dragon Capital з продажу боргових цінних паперів Сергія Фурсу, регіонального президента Jacobs Douwe Egberts у країнах Східної Європи, Близького Сходу та країнах Африки Тараса Лукачука та екс-президента “Київстару”, засновник спільноти талановитих математиків Kontora Pi Петра Чернишова.

“Ми вдячні за підтримку усім, хто прагне справжніх змін і довіряє нам їх робити. Людям, які підтримують нову політику, які самі стають змінами, вкладаючи у них свої сили й ресурси. І нам є що запропонувати у відповідь це наш список кандидатів до парламенту, який складається з наймолодших фахівців. За нами майбутнє і ми знаємо, як його будувати”, заявив Вакарчук.

21 травня президент Володимир Зеленський опублікував указ про розпуск парламенту. Позачергові вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня.

Народних депутатів обиратимуть за змішаною системою 225 за списками, іншу половину у мажоритарних округах, за виключенням округів в окупованих Росією районах Донецької та Луганської областей та Криму.