Як і в багатьох європейських країнах, тепер і в Україні кінотеатрам дозволили працювати у “червоній” зоні карантину, передає сайт Хрещатик.News із посиланням на Міністерство культури та інформаційної політики України.

Відвідувачі мають обов’язково мати при собі маску. Кінотеатр має забезпечити кондиціювання та розсадку через крісло -50% залу.

Відповідне рішення прийнято Державною комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики та представників мереж кінотеатрів.

Наразі МКІП вивчає та аналізує ситуацію щодо подальшої роботи закладів культури в червоних зонах – в першу чергу театрів та музеїв.

Таке рішення не тільки дозволить глядачам отримати «свіжий ковток повітря» від нових фільмів чи вистав, але й дозволить вижити культурним інституціям в період карантину.

Відповідно до рішення державної комісії з 23 жовтня 2020 року до “червоної” зони потрапили: Чернігів, Чернівці, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Суми, Рівне, Полтава, Миколаїв, Івано-Франківськ та інші міста та райони України.

Нагадаємо, що  в Україні оновили карантинний розподіл. Також під час карантину в Україні одружувались у 6 разів більше, ніж розлучались.

Читайте також:

Вчені з’ясували, скільки коронавірус живе на шкірі людини

Українська вакцина від COVID-19 може з`явитись через рік