В партії “Слуга народу”, щоб повністю подолати корупцію, обіцяють перевести всі державні послуги в онлайн, очистити прокуратуру і ввести систему грошової винагороди для пильних громадян.

Покроковий план по знищенню корупції представники партії оприлюднили в Telegram-каналі “Слуги народу”.

“Це не просто слова, адже ми маємо конкретний план для досягнення цілей”, – відзначили партійці.

Серед кроків вони назвали створення національної системи електронного урядування, “радикальне очищення” прокуратури, незалежність антикорупційних органів, впровадження обов’язкової конфіскації майна корупціонерів.

“Переведемо максимально можливу кількість державних послуг в онлайн. Неможливо підробити документи в електронній базі, неможливо провести транзакцію заднім числом, якщо вона в онлайні”, – пояснили в партії президента.

Крім того, “Слуга народу” обіцяє “створити систему захисту свідків і ввести систему грошової винагороди для громадян за виявлену корупцію”.

“Приймемо сучасне законодавство про тимчасові слідчі комісії Верховної Ради, що дозволить залучати до відповідальності корумпованих і некомпетентних чиновників”, – йдеться в повідомленні.

“Слуга народу” раніше носила назву “Партія рішучих змін”. Офіційна реєстрація відбулася 2 грудня 2017 року. Організація названа одним ім’ям з комедійним серіалом 2015-2019 років і фільмом 2016 року “Слуга народу”.