У Святошинському районі з’явився новий бібліохаб із сучасним обладнанням

В приміщенні старої бібліотеки зробили капітальний ремонт, оновили всі меблі та встановили сучасне обладнання.

Бібліотеку «Свічадо» Святошинського району (бульвар Ромена Роллана, 13-В) перетворили на сучасний хаб, який має власну айдентику, фірмовий стиль, логотип і якому присвоєно власні кольори – жовтий і сірий. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

«Справжня радість – спостерігати наш спільний розвиток і бачити, як змінюються бібліотеки одна за одною. Ми накопичуємо досвід, і на сьогодні «Свічадо» є однією з кращих у нашій сім’ї бібліохабів», – зазначила директорка Департаменту культури Діана Попова.

Зазначається, що виконано капітальний ремонт у внутрішній та зовнішній частинах приміщення, оновлено всі меблі й встановлено сучасне обладнання – 3D принтер, техніку для людей із порушенням зору, проектор, підвісні мікрофони тощо. Головною відмінністю бібліотеки «Свічадо» від інших оновлених бібліотек є поділ на зони, а також тактильні лінії для слабозорих, які розташовані в усьому приміщенні.

У КМДА нагадують, що проєкт «Сучасний бібліотечний простір – БібліоHUB» розпочато у 2017 році. На сьогодні його учасниками стали 7 районів (Шевченківський, Дніпровський, Святошинський, Деснянський, Подільський, Голосіївський і Дарницький) та 8 бібліотек, які отримали новий фірмовий стиль, сучасний вигляд та інноваційні технології.

Нагадаємо, Сучасна альтернатива бібліотекам: до кінця року в столиці відкриють два бібліохаба (відео)

Читайте також:

Селфі з книгою: у Києві оголосили про флешмоб в бібліотеках

Книга Брайлем: для дітей з порушенням зору створили безкоштовну онлайн-бібліотеку

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі