У Печерському районі Києва обікрали квартиру дочки колишнього голови Служби зовнішньої розвідки України Григорія Ілляшова. Це сталося в елітному житловому комплексі “Новопечерські Липки”.

Як стало відомо OBOZREVATEL із власних джерел, 32-річна Дарина виявила злом через кілька днів після події – замки вхідних дверей були пошкоджені. З квартири зникло близько 100 тисяч доларів і 5 тис. євро – це приблизно 2,8 мільйона в гривневому еквіваленті.

За твердженням джерела, реальна сума викраденого нібито набагато більша: “Там зникли дорогі годинники і ювелірка. До того ж суму вкраденої готівки зменшили, щоб “не виникало зайвих запитань”, – стверджує співрозмовник.

Григорій Ілляшов служив у КДБ СРСР, СБУ, був народним депутатом-регіоналом. Чотири роки до Революції Гідності очолював Службу зовнішньої розвідки України. У лютому 2014-го його було знято указом в.о. президента Олександра Турчинова.

Журналіст Юрій Бутусов писав, що Ілляшов, по суті, паралізував розвідслужбу і не вжив жодних заходів для інформування керівництва України про загрозу російського вторгнення.

Дарина – дочка Ілляшова від першого шлюбу (також є син Антон). Ще дві дочки з’явилися у другому шлюбі з ексміністеркою юстиції Оленою Лукаш. Зараз колишній начальник СЗР, як і інші представники оточення Віктора Януковича, імовірно, ховається в Росії.