В перший день зими в Музеї братів Кличко представили оновлену книгу рекордів Україну за 2021 рік.

Про це пише «Вечірній Київ».

Щороку працівники реєстру друкують велику книгу з усіма дивовижними рекордами українців. Цього разу їх рівно півтисячі. Усі вони проілюстровані рідкісними фотографіями з місця фіксації рекордів.

Але родзинкою видання став новий розділ — «Рекорди періоду локдауну», який відрізняється креативом та винахідливістю їх тріумфаторів. Приміром, наймасовіше одночасне приготування десерту онлайн, найбільша кількість набивань м’ячика для настільного тенісу торцем ручки тенісної ракетки, забіг на лопатках з використанням рухомої платформи, наймасовіша дегустація еклерів на швидкість в онлайн та інші.

Валентин Щербачов, засновник Національного Реєстру Рекордів України в інтерв’ю журналістці «Вечірнього Києва» розповів, що з півтисячі цьогорічних рекордів найулюбленішим для нього став спортивне досягнення від українського депутата Жана Беленюка.

У 2021 році Жан Беленюк став першим в історії України політиком, який виграв олімпійське золото та завоював для країни всі можливі медалі в греко-римській боротьбі.

«До нього у Верховній Раді вже були депутати-чемпіони, проте Беленюк став першим, хто отримав олімпійське звання, вже будучи народним обранцем. Цей рекорд ми вже внесли до оновленої книги», — пояснює Валентин Щербачов.