У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19 у Києві, столиця увійшла до «помаранчевої» зони епідеміологічної небезпеки. За рішенням урядової комісії з надзвичайних ситуацій, у столиці знову запровадять низку обмежень. Про це повідомляє сайт Хрещатик.News з посиланням на КМДА.

Так, із понеділка, 14 вересня, в Києві запровадять наступні обмеження:

  • Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, та інших) заходів дозволене за участі не більше 220 осіб — 1 особа на 10 м2 площі будівлі.
  • Заборонена діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, – крім готелів.
  • Відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволене групами не більше 20 осіб.
  • Проведення медзакладами планових госпіталізацій теж тимчасово обмежене. Це не стосується надання медичної допомоги вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкозахворюваннями, паліативних хворим та випадків, коли є ризик для життя пацієнта.
  • Заборонена діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше 1 особи на 10 м2 приміщення.
  • Заборонений прийом дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку – санаторіїв і таборів у столиці та передмісті.
  • Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння.

Нагадаємо, Кабмін оновив розподіл на карантинні зони, Київ потрапив до помаранчевої зони

Читайте також:

COVID-антирекорд: В Україні захворіли більше 3 тисяч, в Києві – більше 400

5 загиблих та 20 травмованих: на трасі Харків-Київ сталась страшна аварія (фото)

Я хочу загубитись, втратити свідомість: інтерв`ю Єфремова з тюрми

У вересні на українців очікує найпотужніша магнітна буря року