Співробітники Служби безпеки України затримали тиктокера з Києва, який знімав рух української військової техніки на тлі торгово-розважального центру Retroville, обстріляний російськими окупантами.

Про це пише Vgorode.

Відомо, що киянин, знімаючи контент для соціальних мереж, попрацював коригувальником для ворога, а от свідомо чи несвідомо – встановлюватиме слідство. Відповідну інформацію повідомила прес-служба СБУ 21 березня.

Правоохоронці записали відео разом із затриманим. Судячи зі слів тиктокера, його затримали за те, що він опублікував ролик про пересування української військової техніки в районі ТРЦ Retroville у TikTok ще 24 лютого.

Киянин зізнався, що повністю усвідомив і переусвідомив свою помилку, що він зробив неправильно. Чоловік перепросив усіх, кому завдав біль, а також додав, щоб ніхто ніколи нічого не знімав і не викладав у Мережу.

Представники СБУ в черговий раз звернулися до громадян України з проханням не публікувати інформацію про переміщення військової техніки ЗСУ, військові об’єкти та результати ворожих ударів. Оскільки ці дані використовують окупанти, щоб спланувати подальші обстріли.

Крім того, рекомендується поступати навпаки – тобто повідомляти інформацію про пересування російських загарбників та російської військової техніки на території України, щоб українські війська могли знищити агресорів. Для цього слід використовувати чат-бот в Telegram STOP Russian War або мобільний додаток Bachu.info, який передає дані без інтернету.