Шоумен Сергій Притула заявив, що йде на вибори до Верховної Ради у складі партії Святослава Вакарчука “Голос”.

“Друзі, я балотуюся в парламент за списками партії “Голос”, сказав у відеозвернення він в Facebook.

Притула зазначив, що “хотів би бути корисним цій країні і людям”.

“Я хочу, щоб мої діти жили і працювали у цій країні. І я хочу докласти до цього якісь зусилля, щоб потім совість не гризла. Я відчуваю себе досить фінансово незалежною людиною для того, щоб гарантувати, що мій похід у парламент не є спробою заробити додатковий карбованець”, сказав Притула.

Головною мотивацією Притула назвав команду, з якою йде на ці парламентські вибори.

Також шоумен зазначив, що вперше готовий поставити свою репутацію на ваги і попросив Святослава Вакарчука поставити його у списку тридцятим, щоб у його виборців був стимул голосувати і партія подолала 10-відсотковий бар’єр.

На Мистецькому арсеналі пройшов з’їзд партії “Українська стратегія Гройсмана”. Політсила піде на позачергові вибори до Верховної Ради. Прим’єр-міністр очолив партію, а до першої 10-ки увійшли: Володимир Гройсман, Лілія Гриневич, міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джаппарова, Євген Нищук. Також йтиме міністр юстиції Павло Петренко, екс-заступник глави Адміністрації президента Сергій Марченко, Андрій Тететерук, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, релігієзнавець Віктор Єленський.