П’ятий глава України Петро Порошенко заявив, що партія “Європейська Солідарність” готова об’єднуватися і створювати коаліцію з тими політсилами, які підтримують європейське майбутнє країни.

Таку заяву він зробив у прямому ефірі телеканалу “Прямий”, відповідаючи на запитання про можливість об’єднання з партіями українського глави Володимира Зеленського “Слуга народу” і музиканта Святослава Вакарчука “Голос”.

“Я висловлюю надію, що нам вдасться об’єднатися для того, щоб продовжити наш рух до Європейського союзу і НАТО”, сказав Порошенко.

“Ми ніколи не підемо на союз із “п’ятою колоною Януковича”, з політичними силами, які розповзлися з тих чи інших потоків і намагаються принести до нас у дім “русскій мір”. Ми тому повинні бути в парламенті, щоб дати їм відсіч. Крім нас зробити це нікому”, впевнений він.

Порошенко заявив, що готовий допомогти Зеленському в реалізації європейської інтеграції країни.

“Якщо потрібно, я завжди готовий допомогти: порадою, діями, зв’язками”, сказав політик.

Раніше Петро Порошенко заявив, що виносити на референдум питання національної безпеки та оборони неприпустимо. Він також зазначив, що неприпустимо забороняти українським воїнам відкривати вогонь на обстріли російсько-терористичних сил.