Ще на місяць: Кабмін подовжив карантин до 24 квітня (відео)

Кабмін подовжив карантин до 24 квітня

25 березня на засіданні Кабінету Міністрів прийнято рішення запровадити режим надзвичайної ситуації по всій Україні та продовжити карантин ще на 30 днів.

Рішення про подовження по всій Україні обмежувальних заходів через нову коронавірусну інфекцію ще на 30 днів, до 24 квітня, щойно ухвалили на засіданні Уряду.  Про це повідомляє сайт  Хрещатик.news.

Крім того, міністри запровадили режим надзвичайного стану по всій Україні. Прем’єр-міністр наголосив, що режим надзвичайної ситуації відрізняється від надзвичайного стану та не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

“Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві”, – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

При цьому зазначається, що карантин можуть як продовжити по всій Україні, так і припинити раніше строку.

“Ми продовжуємо карантин і запроваджуємо надзвичайну ситуацію у державі Україна на 30 днів до 24 квітня 2020 року з можливістю його подальшого подовження”, – заявив глава уряду Денис Шмигаль.

 

Нагадаємо, Уряд ввів режим надзвичайної ситуації по всій Україні: що це означає

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

В Україні виявили коронавірус у 7-річної дівчинки

В Україні зафіксовано четверту смерть від коронавірусу: що відомо

 

Коментуйте:
Новини по темі