Сьогодні, 8 листопада, о 12.00 українська сторона готова розпочати практичний процес розведення сил та засобів на ділянці №3, що в районі населених пунктів Богданівка – Петрівське Донецької області. Про це сьогодні зранку під час брифінгу заявив командувач ООС генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

Зазначається, що останнє порушення режиму припинення вогню на ділянці №3 зафіксовано 30 жовтня 2019 року, відтак 7-денний режим тиші витриманий. Тож сьогодні, 8 жовтня 2019 року о 12.00 буде запущена біла ракета, що сигналізуватиме про готовність української сторони до розведення сил та засобів в районі населених пунктів Богданівка – Петрівське.

“Дата визначена, враховуючи останнє порушення режиму припинення вогню на цій ділянці, яке було зафіксовано 30 жовтня цього року. Цей факт відображений у щоденному звіті Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ від 31 жовтня.

Відтак 7-денний режим тиші на ділянці розведення витриманий і ми готові виконати умови щодо розведення сил та засобів.

Тож, сьогодні о 12 годині ми запустимо білу ракету, що сигналізуватиме противнику про нашу готовність. Якщо ворожа сторона не відповість таким же сигналом, можна буде вважати, що противник зірвав не тільки процес розведення, а й вкотре порушив міжнародні домовленості”, – сказав командувач ОСС.

Нагадаємо, розведення військ в Петрівському розпочнеться вже цього тижня

Читайте також:

Путін звинуватив Зеленського в неспроможності забезпечити розведення військ

ОБСЄ не може верифікувати розведення військ на Донбасі: штаб ООС