Для завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу через Дніпро і Десенку в столиці потрібно ще понад 6 млрд грн. Довжина мостового переходу від Межигірської до бульвару Перова – більше 10 км.

Навесні були закінчені основні роботи по зміцненню арочної конструкції. Зараз на мосту демонтують крайні тимчасові опори, встановлюють балки автопроїзда, бурять палі в районі озера Русанівське, облаштовують бар’єрну огорожу і тротуари. Про це повідомив мер Віталій Кличко і показав, як просуваються роботи з будівництва.

“До кінця літа – початку осені іржавих балок на мосту не буде”, – зазначив він.

Міст будують з 2003 року, хоча документи про плани його будівництва датовані ще 1979-м. Обіцяли відкрити до 2014 року. У планах робіт на 2019 й – облаштування естакади від дамби Русанівських садів до порталу метрополітену, де в майбутньому нова гілка метро з Троєщини буде виходити на міст.

На мосту облаштують 6 смуг для автотранспорту і 2 гілки шляху для метро, прокладуть трубопровід. Проектна пропускна здатність – 60 тис. авто на добу.

На арці вже встановили датчики, які відстежують “поведінку” моста – його коливання і інші параметри. За словами Кличка, Подільсько-Воскресенський – найбільший арочний міст в Європі, який “буде самим витривалим по навантаженнях”.

В Києві відкрили пішохідно-велосипедний міст між Хрещатим парком і Володимирською гіркою. У церемонії відкриття взяв участь мер української столиці Віталій Кличко і його брат Володимир. Разом вони протестували скляну підлогу на міцність.