Росія в робочому порядку вирішить питання із затриманими українськими моряками. Про це заявив президент РФ Володимир Путін.

“Ми спокійно в робочому режимі це питання вирішимо”, – сказав Путін, коментуючи звернення президента України Володимира Зеленського з проханням повернути українських моряків – пише capital.ua

Глава РФ заявив, що звільнення українських моряків і повернення Росії в ПАРЄ ніяк не пов’язані. При цьому, говорячи про інцидент в Керченській протоці, російський лідер заявив, що “вже новопризначений начальник Генерального штабу української армії підтвердив, що це була провокація, організована Порошенком в ході передвиборної кампанії”, “Це просто ні в які ворота не лізе, неподобство ! Давайте ми з цього будемо виходити, – сказав глава російської держави. – Якщо так, то фактично українська сторона зізналася, що це була провокація з їх боку”.

Путін додав, що у росіян “є питання по деяким людям, які затримані на Україні”.

“Тут крім моряків цих, вони просто виконували наказ, і все, тому ми віддаємо собі в цьому звіт. Але вони порушили російський закон, тому треба спокійно, в робочому режимі з цим розібратися”, – сказав Путін, констатувавши при цьому, що обміни з українською стороною затриманими особами йдуть.

Днями президент Володимир Зеленський звинуватив мінісра іноземних справ павла Клімкіна в тому, що той відправив російському МЗС ноту, попередньо не узгодивши її текст із ним.