Президент України Володимир Зеленський заявив, що підписав указ про запровадження санкцій проти 22 громадян Російської Федерації.

Про це заявив президент у себе в Telegram, пише “Фокус”.

За його словами, рішення було ухвалене Радою національної безпеки.

“Рішення РНБО стосується нашої духовної незалежності, яку ми посилюємо та посилюємо. Запроваджено санкції проти 22 осіб – громадян Росії, які, прикриваючись духовністю, підтримують терор та геноцидну політику”, — сказано в повідомленні.

В силу було введено рішення щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), про що йдеться на сайті президента України. Так, у РНБО вирішили застосувати персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи до фізичних осіб згідно з додатком.

До списку людей, що потрапили під санкції, входять представники Російської православної церкви. Серед них керівник відділу зовнішніх церковних зв’язків митрополит Волоколамський Іларіон (Григорій Алфєєв), його заступник протоієрей Балашов Миколай, архієпископ Сиктивкарський та Комі-Зирянський РПЦ Павло Волчков, православний богослов, педагог і публіцист, доктор богослов’я, доктор богослов’я, доктор богослов’я, доктор богослов’я, доктор богослов’я, доктор богослов’я.