Нова влада не збирається знижувати тарифи на житлово-комунальні послуги і боротися з корупцією при поставках газу в Україну. Про це йдеться в заяві партії “Опозиційна платформа – За життя”.

“Представник президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус зробив низку заяв, які демонструють повне небажання нової влади на чолі з президентом України Володимиром Зеленським вживати заходів для зниження тарифів на житлово-комунальні послуги, і в першу чергу зниження вартості газу для населення. Це суперечить очікуванням українців. Опитування, проведене КМІС 9-14 квітня 2019 року, свідчить: для 39,1% українців найбільш очікуваний і найголовніший крок президента Зеленського вже в перші 100 днів його правління – це зниження комунальних тарифів”, – йдеться в заяві.

В партії зазначили, що відвертим ляпасом українському народу від нової влади стали слова Андрія Геруса: “Зеленський жартував про тарифи, що вони високі. Зеленський жартував про “Роттердам+”, що це несправедливо, що це корупційна формула. Але прямих обіцянок він не давав”.

“Тепер кожному очевидно, що нова влада не збирається знижувати тарифи на житлово-комунальні послуги, а значить, боротися з корупцією при поставках газу в Україну. І готова схему “Дюссельдорф+”, що використовувалася злочинною владою Порошенка, замінити на іншу – “ДюЗЕльдорф+” – і використовувати вже в своїх інтересах”, – зазначили в “Опозиційній платформі – За життя”. На користь цього, зокрема, говорять заяви Андрія Геруса, який запропонував голові Політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктору Медведчуку і співзасновник партії Юрію Бойку організувати компанію, купити газ у “Газпрому”, транспортувати його в Україну.

“Очевидно, що нова влада може працювати тільки по “схемах”, заробляючи для “себе, улюблених”, а не діючи в інтересах людей. “Опозиційна платформа – За життя” підкреслює, що переговори в Санкт-Петербурзі про зниження ціни на газ для населення проводилися в інтересах громадян України, а не заради корупційних схем, вчора – імені Порошенка, а сьогодні – Зеленського”, – йдеться в заяві.

У партії додали, що, на відміну від команди Зеленського, не розглядають організацію безперебійних поставок газу в Україну як джерело отримання прибутку. “Ми підкреслюємо, що укладення договору про прямі поставки газу з РФ і зниження ціни для українських громадян – першочергове завдання влади”, – уклали в “Опозиційній платформі – За життя”.