Про це повідомили на сторінці фонду у Facebook.

Активісти дослідили 60 київських вивісок і дійшли висновку, що найбільшу цінність для громадськості мають ті вивіски, з якими найчастіше взаємодіють туристи та місцеві жителі. Територіально це Поділ і центральна історична частина Києва.

З 2023 року фонд "Має значення" відреставрував чотири вивіски: "Квіти", "Кольорове фото", "Молоко" і "Перукарня". У планах відреставрувати ще дві — "Перукарня" на вулиці Межигірській та "Автостанція Поділ" на Нижньому Валу. Однак поки що активісти чекають дозволу їхніх власників. Також у планах зберегти вивіску "Мисливець" у Нестерівському провулку. Власник обіцяв повернутися до обговорення цього питання після закінчення війни.

Читайте також: Активісти-реставратори відновили історичну вивіску одного з найстаріших фотосалонів Києва

Щодо решти — приголомшливих вивісок у районі ДВРЗ, Троєщини, Солом'янському чи Голосіївському, нам не вистачить ні підтримки населення, ні коштів, ні можливостей донести цінність.

Активісти фонду вдячні киянам за те, що прийняли їх, а також подякували всім своїм донатерам за підтримку. У майбутньому команда хоче відкрити такий самий проєкт у Львові."Має значення" — ініціатива активістів із Маріуполя. У рідному місті вони займалися відновленням історичних дверей.

Раніше повідомлялось: В Києві відновлено чергову історичну вивіску — "МОЛОКО"