Про це повідомив очільник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Вночі ворог атакував область дронами камікадзе та крилатими ракетами. Тривога тривала майже чотири години. В області працювали сили ППО.

Влучань в об’єкти житлової чи критичної інфраструктури не зафіксовано. Водночас ⁠падіння уламків зафіксовано в 4 районах області. На жаль, внаслідок падіння уламків є постраждалі люди. Двох постраждалих – жінку та чоловіка з численними пораненнями кінцівок та осколковими пораненнями доставили до лікарні. Потерпілим надається вся необхідна невідкладна допомога.

Наразі також зафіксовано пошкодження ліній електромереж. В одному з сіл частково відсутня електроенергія. Енергетики вже оперативно працюють над поверненням світла. За оперативною інформацією, внаслідок падіння уламків ⁠один житловий приватний будинок та підсобне приміщення поруч зруйновані, ще 14 приватних будинків та одне авто пошкоджено. Мешканцям, чиє житло пошкоджено, буде надаватися вся необхідна допомога.

Всі оперативні групи працюють на місцях. Продовжуємо фіксувати та ліквідовувати наслідки атаки. Детальна інформація згодом.