Про це йдеться в заявах Держаудитслужби та КМДА.

Держаудитслужба звинувачує КМДА у неналежній реакції на попередження служби про транспортні проблеми на Поштовій площі. У КМДА заявли що метро працює у звичайному режимі. У ДАСУ заявляють, що повідомляли владу столиці про можливі проблеми на Поштовій площі ще у 2023 році.

"Під час комісійного огляду (Поштової площі), де досі залишається незавершеним будівництво наземних об’єктів – торгівельного комплексу з підземним музеєм, виявлені недовиконані роботи з гідроізоляції, водовідведення та водопониження. Також були зафіксовані ознаки корозії металу та руйнування захисного шару бетону. Фахівці Держаудитслужби прийшли до висновків, що технічний стан об’єкта постійно погіршується, а його подальша експлуатація без консервації чи добудови вкрай небезпечна. Під загрозою руйнації опинився практично весь інфраструктурний вузол, яким є Поштова площа"

У ДАСУ також заявляють, що повідомили профільний комітет КМДА про можливі проблеми із функціонування станції метро "Поштова площа". КМДА звинувачують у відсутності реакції через майже рік після аудиту.

Фото 1 из 8.
Фото 2 из 8.
Фото 3 из 8.
Фото 4 из 8.
Фото 5 из 8.
Фото 6 из 8.
Фото 7 из 8.
Фото 8 из 8.

Станція Київського метрополітену "Поштова площа" працює у звичайному режимі як для пасажирських перевезень, так і для цілодобового укриття населення під час повітряної тривоги. Маніпуляції щодо теми її роботи створюють, щоб посіяти паніку. Про це наголосили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, передає пресслужба відомства.

За їх інформацією, станція столичної підземки "Поштова площа", зокрема й перегінні тунелі, що примикають до неї, перебувають у належному технічному стані. Ризиків щодо підтоплення, закриття станції на ремонт чи реконструкцію немає. Фахівці метрополітену провели позаплановий огляд та обстеження споруд, за результатами яких деформацій не виявлено.

"Міська влада закликає диванних експертів та блогерів не маніпулювати темою роботи столичного метрополітену, а медіа – використовувати перевірену інформацію та з офіційних джерел. Вкотре наголошуємо, що такі провокаційні заяви щодо стану метро створюються з метою посіяти паніку та грають на руку ворогу в інформаційній війні"

У департаменті також нагадали, що підземний пішохідний перехід станції "Поштова площа" відокремлений капітальною (цегляною) перегородкою від майбутнього об’єкта багатофункціонального призначення.