В перехожого просто на вулиці у середмісті Києва зупинилося серце одразу після того, як він відмовився від проведення операції. Чоловік вийшов з медзакладу, і його самопочуття одразу погіршилося - на щастя, його стан помітили силовики, що знаходилися поруч, провели термінові реанімаційні заходи та передали лікарям. Наразі пацієнт знаходиться у реанімації.

Про інцидент розповіли у Муніципальній охороні Києва. За даними її співробітників, чоловік щойно відмовився від проведення операції у Свято-Михайлівській клінічній лікарні (колишня Олександрівська - заклад було перейменовано напочатку квітня). Перехожий встиг вийти за межі корпусу, втім, ще знаходився на території медзакладу, коли йому стало зле. До співробітників Мунохорони звернулася ще одна перехожа.

Людину перенесли до приміщення корпусу лікарні, аби перевезти до реанімації. По дорозі чоловік почав втрачати свідомість і в нього зупинилося серце. Муніципали негайно провели серцево-легеневу реанімацію, після чого передали лікарям"

Наразі пацієнт вже знаходиться в реанімації, під наглядом лікарів. У лікарні повідомили співробітникам, які принесли чоловіка та провели первинні реанімайійні заходи, що вони діяли професійно - завдяки чому перехожого вдалося врятувати.

Раніше повідомлялось: У Олександрівській клінічній лікарні відбулось весілля з нареченим-військовим