Днями у соцмережах з'явилося відео, на якому зафіксовано, як у Києві літня жінка в автобусі б'є маленьку дівчинку. На цей інцидент вже відреагували правоохоронці.

Про це в понеділок, 15 квітня, повідомив тг-канал "Лівий берег Київ" (на жаль приватний, тому до новини додали лише перепост ТСН).

На відео видно, як жінка штовхає маленьку через те, що та засинає. Поліція Києва встановила, що порушниця, яка нанесла дівчинці побої, була нянею. Вона доглядала за малою, коли мати дитини була на роботі.

"Це місцева мешканка 1948 року народження. Вона доглядає за дівчинкою, коли мати дитини на роботі. Стосовно жінки складено адміністративний протокол за частиною першою статті 173 "Дрібне хуліганство" та направлено до Дніпровського районного суду для ухвалення рішення", —розповіли правоохоронці.

Читайте також: У столиці 14-річна дівчинка через побутову сварку накинулась на вітчима із сокирою

Мати дівчинки не стала писати заяву та направляти потерпілу дитину на судово-медицинську експертизу. Сама фігурантка свою вину визнала та вибачилася перед родиною за вчинене.

Раніше Хрещатик повідомляв: На Київщині дівчина-підліток побила іншу через хлопця руками та ногами по голові - "хлопці" спостерігали