У Києві або скасують масові заходи, або суттєво обмежать після заяв з боку росії щодо збільшення ракетних атак на Україну та Київ та загрозу провокацій з боку диверсійних груп. Про це 28 березня 2024 року під час ефіру на каналі Київ24 повідомив колишній співробітник СБУ Іван Ступак, коментуючи рішення Ради оборони столиці про посилення безпекових заходів.

«Я думаю, масові заходи або скасовані на тривалий період часу, або, можливо, протягом, умовно, квітня-травня їх не буде. Або буде дуже обмежено. Дуже невелика кількість буде цих заходів»,

З його слів, у столиці можуть з’являтися мобільні блокпости й ніхто не буде знати де та як довго вони будуть працювати.

«Мобільні блокпости, наприклад, (з’являться – ред.) умовно, десь там на Кільцевій дорозі, наприклад, з 2-ї години дня до 8-ї вечора. Потім він з'явився десь, не знаю, на Троєщині, наприклад, і так далі. Тобто вони будуть з'являтися, щоб неможливо було вирахувати систему роботи цих блокпостів»

Крім цього посилять перевірку документів, щоб виявляти тих, хто приїхав до столиці нещодавно.

«Це робота дільничних інспекторів та Служби безпеки України - перевіряти людей, звертати увагу на нових людей, які з'явилися, наприклад, влаштовуються на роботу. Не зрозуміло, звідки він приїхав, документів немає. Так, багато є людей, які втратили документи на Харківщині, в Херсонщині, але їх потрібно перевіряти»

Ступак нагадав, що існують випадки, коли «Київ використовується колаборантами, зрадниками, які раніше допомагали Російській Федерації на Харківщині, Сумщині або Херсонщині».

«Вони втекли, спалили свої документи. Тут (у Києві) ховаються під виглядом внутрішньопереміщених осіб і чекають на можливість виїхати, наприклад, за кордон»,

Раніше стало відомо, що у столиці посилять заходи протидії ДРГ та можливим обстрілам Києва - Рада оборони Києва провела засідання.