Грошові кошти на це виділить все той же ЄІБ – йдеться про кредит на суму 100 млн євро, проти залучення якого в 2021 році виступали окремі депутати Київради через низку потенційних ризиків.

Як повідомляє Київвлада, під час учорашнього пленарного засідання Київради депутатський корпус погодив проєкт рішення “Про затвердження Угоди про співпрацю щодо консультаційних послуг на підтримку проєкту “Київський міський електротранспорт” (№08/231-1626/ПР від 26 грудня 2023 року).

Суб'єктом його подання виступив міський голова столиці Віталій Кличко. У сесійній залі за затвердження даного проєкту рішення проголосували 73 народних обранці.

Як зазначено в пояснювальній записці до цього документу, вказана угода була укладена 16 листопада 2023 року між Київрадою та ЄІБ. Вона дозволить даній фінансовій установі, серед іншого, залучити консультанта для підтримки проєктів “Київський міський електротранспорт” і “Оновлення рухомого складу Київського метрополітену”. Зокрема, консультаційні послуги допоможуть КП “Київський метрополітен” підготувати техніко-економічне обґрунтування щодо модернізації вагонів метро або їхньої закупівлі за кордоном тощо.

Зазначимо, вищезгадані два проєкти будуть реалізовані за рахунок кредитних коштів, які ЄІБ має надати Києву.

Так, в рамках реалізації проєкту “Київський міський електротранспорт” столиця отримає 100 млн євро на закупівлю вагонів метро і тролейбусів для КП “Київський метрополітен” і КП “Київпастранс” – відповідна фінансова угода між банком і Києвом була укладена ще 10 грудня 2021 року. У свою чергу, назва проєкту “Оновлення рухомого складу Київського метрополітену” говорить сама за себе, і в рамках цієї ініціативи столична влада планує отримати від ЄІБ запозичення на суму 450 млн євро. Наразі цей проєкт ще на стадії підготовки до реалізації: 19 жовтня 2023 року Київська міська військова адміністрація (КМВА) розпорядженням №826 схвалила його і визнала за доцільне залучення коштів.

Раніше Хрещатик повідомляв: Очільник столичної підземки про закриті й підтоплені станції, метро на Виноградар і Троєщину, вартість проїзду в метро