За словами замголови КМДА, у Солом’янському районі проживає 1 437 дітей з інвалідністю та близько тисячі дітей, які перебувають на диспансерному обліку в лікарів-педіатрів.

Рання реабілітація відіграє важливу роль у розвитку, тому це відділення допоможе їм якомога швидше отримувати фахову допомогу та підтримку

Для створення цього відділення виділили приміщення, провели ремонтні роботи, придбали спеціальне обладнання та три джерела живлення для забезпечення безперебійної роботи. Комплекс реабілітаційних заходів щоденно зможуть 30 дітей від народження до семи років.

Фото 1 из 6.
Фото 2 из 6.
Фото 3 из 6.
Фото 4 из 6.
Фото 5 из 6.
Фото 6 из 6.

У відділенні працюватимуть лікар-невролог, лікар фізичної і реабілітаційної медицини, логопед, соціальний педагог, психолог, ерготерапевт та інші спеціалісти, які розроблятимуть індивідуальні програми комплексної реабілітації для кожної дитини на основі Міжнародної класифікації функціонування (МКФ).

Фахівці проводитимуть психолого-педагогічну діагностику, психокорекційні заняття, індивідуальне консультування, сенсорний розвиток, терапевтичну роботу, лікувальну фізкультуру й масаж, соціокультурні заходи, індивідуальну терапію, групову терапію батьків, консультації про виховання, навчання та розвиток дітей.

Раніше повідомлялось, що у столиці для діток з інвалідністю проводяться сеанси каністерапії — лікування за допомогою собак.