Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини.

"У 2019 році між місцевим департаментом та фірмою-підрядником був укладений договір щодо проведення ремонтних робіт з вуличного освітлення трьох центральних вулиць міста Біла Церква. Відповідальним за технагляд призначили інженера, який, користуючись нагодою, вирішив "підзаробити". Спільно з 32-річним директором фірми-підрядником, в період з липня по грудень, умисно підробляли будівельні документи. Ділки зазначили та підтверджували обсяги робіт, які фактично були виконані за завищеними цінами та не відповідали проєктним рішенням"

У пресслужбі зазначили, що після підписання документів кошти були перераховані на рахунок підприємства, яке виконувало будівельні роботи. Таким чином, зловмисники завдали збитків державі на суму майже 800 тисяч гривень.

За фактами службового підроблення та розтрати чужого майна відкрито кримінальне провадження, а службовцям повідомлено про підозру.

Читайте також: Ексдиректору заміського дитячого оздоровчого табору повідомлено про підозру, внаслідок збитків на ремонті у ₴3,5 млн