Про це повідомляє поліція Києва.

нцидент стався на вулиці Заболотного у суботу, 23 вересня, близько 23:00.

На місце негайно прибули вогнеборці Державної служби з надзвичайних ситуацій, які ліквідували пожежу, а також правоохоронці Голосіївського управління поліції та медики. Відомо, що за вказаною адресою волонтери самостійно звели притулок для котів. Місцеві жителі опікувались тваринами і наглядали за ними.

Відомо, що за вказаною адресою волонтери самостійно звели притулок для котів. Місцеві жителі опікувались тваринами та наглядали за ними. Попередньо встановлено, що у притулку перебувало близько 60 котів, 7 з яких загинули внаслідок пожежі, інші з опіками доставлені у ветеринарну клініку.

Слідчі Голосіївського управління поліції розпочали розслідування за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України - умисне знищення або пошкодження майна, що спричинило тяжкі наслідки. Поліція наразі з’ясовує всі обставини події та проводить слідчі дії.

Раніше в нашому Телеграм-каналі "Хрещатик.News" ми писали: У Києві сволочі підірвали притулок для котів — майже всі тварини загинули. Пізніше опублікували відомі деталі від ЗМІ.