Про це повідомив голова Київської ОВА Руслан Кравченко, а також повідомили у соцмережах КОВА.

Заплановано проаналізувати стан пошкодження інфраструктури Київщини, розробити бачення та стратегію відновлення, комплексні плани просторового розвитку, стратегію розвитку Smart city, переглянути транспортний план, розробити дорожню карту впровадження. Корея має чималий досвід у цьому питанні. Також пережила війну і реалізувала план відновлення. Один із його напрямів – реконструкція магістральних доріг, що сприяло швидкому економічному зростанню.

Як вказує очільник області, сьогодні регіон прагне не просто відновити, зруйноване росіянами, а й побудувати ефективну пристоличну транспортну інфраструктуру. Внаслідок військової агресії росіян на Київщині пошкодили 52 штучні споруди (мости, естакади, переходи).

Ще одне важливе завдання – зменшити навантаження пасажирського та вантажного транспорту на автошляхи області. Щоденна маятникова міграція населення з області в місто Київ і навпаки перевищує 500 тис. осіб. Приміський транспорт – переповнений, немає достатньо розгалуженої мережі. Мешканці області віддають перевагу власним авто. А це – затори та проблеми з паркуванням.

Підсумовуючи, Кравченко вказав, що Київщині потрібна сучасна та розгалужена транспортна інфраструктура, адже це не лише про комфорт, зручність та швидкість, а і про підвищення інвестиційної привабливості та безпеки.

Раніше повідомлялось, що Київщина отримала енергетичне обладнання від шести країн.