Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

"Слідством встановлено, що гральні заклади працювали протягом тривалого часу без створення юридичної особи, необхідних ліцензій та відповідно без сплати податків"

Детективи БЕБ провели обшуки за місцями розміщення нелегальних гральних закладів.

За результатами обшуків виявлено та вилучено 90 комплектів комп’ютерної техніки, термопринтери, відеокамери, засоби для перевірки купюр та інші товарно-матеріальні цінності, необхідні для організації та провадження послуг з азартних ігор.

Орієнтовна вартість майна становить понад 1 млн гривень. Наразі детективи БЕБ встановлюють повне коло осіб, причетних до незаконної діяльності.

“Загалом, з початку 2023 року лише в Києві та області співробітники БЕБ припинили діяльність понад 70-ти нелегальних гральних закладів. Водночас, значна частина грального бізнесу залишається у тіні, тож попереду ще багато роботи” зазначив керівник теруправління БЕБ у Київській області Максим Кутерга.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Київській області за процесуального керівництва прокурорів Київської обласної прокуратури.

Як повідомлялось, станом на перше червня у детективів Бюро економічної безпеки України на досудовому розслідуванні перебуває 87 кримінальних проваджень за фактами протиправної діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор. Детективи БЕБ в межах згаданих кримінальних проваджень провели понад 130 обшуків, за результатами яких вилучено комплекти комп’ютерного обладнання, столи для гри в рулетку, ігрові автомати та інше технічне обладнання. Орієнтовна вартість вилучених товарно матеріальних цінностей становить близько 14 млн грн.

Читайте також: У Києві та Одесі викрито мережу підпільних покер-клубів, які прикривалися спортивним покером.

Раніше повідомлялось, що на Київщині БЕБ закрили цех з виробництва незаконного алкоголю.