У Києві на Софіївській площі повним ходом йде установка головної новорічної ялинки країни. Ще трохи і скоро новорічну красуню почнуть наряджати.

Відповідне фото і відео розміщено у пабліку “Типового Києва”, пишуть Новини.LIVE.

На опублікованих фото і відео видно, що залишилися останні штрихи і головна ялинка країни буде встановлена. але на цьому роботи не закінчаться. До 19 грудня її красиво нарядять.

Крім установки ялинки, на Софіївській площі встановлюється новорічне містечко. На опублікованому відео ми бачимо, що вже стоять кілька будиночків, де продаватимуть різдвяні сувеніри, їжу та напої.

Головна новорічна ялинка країни в цьому році, як і в минулому штучна. Над нею буде підніматися купол у вигляді зоряного неба.

Цього року ялинку прикрасять невеликими іграшками вітчизняного виробництва. Одна – 8 сантиметрів в діаметрі. Всього іграшок буде 20 тисяч одиниць. При цьому, 75 відсотків складуть іграшки червоного кольору, а 25 відсотків – золотого. За обсягом – це ціла фура іграшок. Іграшки будуть пластмасовими, на ялинці їх розмістять точково, буде створюватися враження, що ялинка оповита бісером.